Červenec - 2024
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011

Služby

Máme uzavřeny smlouvy s následujícími zdravotními pojišťovnami:

Pojišťovny

111 Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR

205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

207 Oborová zdravotní pojišťovna

211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

213 Revírní bratrská pokladna, zdrav. pojišťovna

 

Bělení zubů

nabízíme Vám několik metod ordinačního bělení zubů včetně metody s umocněním účinku bělícího gelu pomocí lampy s modrým světlem. Tato metoda umožňuje vybělení zubů během jedné hodiny až o čtyři stupně.

Whitening Samozřejmě jsme schopni Vám nabídnout i domácí bělení včetně výroby individuálních šablon na nanášení bělícího gelu.

 

 

 

 

V případě, že jsou na zubu přítomny pigmentace způsobené pitím kávy, čaje, kouřením atd. je nutné je mechanicky odstranit. Toto bělení provádíme metodou Prophyflex. Speciální jemný prášek tryskaný pod tlakem velice účinně odstraňuje většinu pigmentací přítomných na povrchu zubů.

 

 

Endodontické ošetření

Stavy zánětů dřeně, které se projevují silnou bolestí příčinného zubu, se již dávno neléčí pomocí kleští s následnou extrakcí zubu. Je třeba postíženou dřeň zubu odstranit, místo po ní vyčistit a zaplnit vhodným trvanlivým materiálem. Na našem oddělení využíváme poslední trend v oblasti opracování kořenových kanálků; systém RECIPROC. Sestává z motoru, speciálních vrtáků s neuvěřitelnou ohebností a výplňových čepů z gutaperči přesně kalibrovaných k jednotlivým nastrojům.

Ve spojení s měřením délky kanálků pomocí radioviziografie a apexlokátoru jsme schopni v téměř 100% případů perfektně zaplnit kořenový systém bez pozdějších komplikací. Jsme schopni s velkou úspěšností řešit i již ošetřené kořeny zubů, které způsobují potíže z důvodu nedokonalého předchozího endodontického ošetření.

Radioviziografie u každého křesla

Každé křeslo v naší ordinaci je vybaveno vlastním intraorálním RTG přístrojem. Pomocí snímače je pak výsledek rentgenového vyšetření okamžitě vidět na monitoru, který je navíc umístěn v zorném poli pacienta. Jaké z toho plynou výhody pro Vás?

  • Okamžitý výsledek šetří Váš čas
  • Výrazně méně záření než u starších přístrojů
  • Kvalita zobrazení umožňuje lepší kontrolu Pohodlí - nemusíte vstávat z křesla
  • Odhalení kazů ve stádiu, kdy ještě nezpůsobují bolesti
  • Výsledek sami vidíte a můžete jej konzultovat s lékařem

Hygienická terapie

Krvácení a bolestivost dásní, ústup alveolární kosti ústící k viklavosti zubů jsou problémy, které již nemusíte trpět. Můžeme Vám nabídnout plán hygienické terapie včetně instruktáže hygieny i ošetření parodontálních tkání pomocí přístroje VECTOR. Pomůžeme Vám tím zbavit se bolesti a krvácení dásní a také stabilizovat počínající formy parodontitidy. Pamatujte, že zuby máte jen jedny.

 

Ošetření pomocí dentálních implantátů

Dentální implantáty lze využít k náhradě jednoho i více zubů, případně k retenci snímatelných náhrad. V případě náhrad zubů není potřeba brousit zuby v okolí defektu, což bývá často dilema při řešení defektu pomocí můstku. Žádný zub tedy "nepadne za oběť" při řešení mezery v zubním oblouku. Implantát je i řešením v případě, kdy jiná fixní řešení nejsou možná. Na možnost řešení chybějících zubů pomocí implantátů se zeptejte v naší ordinaci. 

Naše služby neustále doplňujeme a zdokonalujeme pro zachování těch nejvyšších standardů zubní péče.